Jedzenie w promocji – blog o promocjach na dania z różnych serwisów kulinarnych.

jedzenie w promocji

Nasz czytelnik zapytał nas „czy istnieje jakiś fajny blog, strona, gdzie można przeczytać jakie promocje na jedzonko z dowozem są aktualnie dostępne?”

Zrobiliśmy małe rozeznanie w temacie i doszliśmy do takiej konkluzji, że jest ich bardzo niewiele!

Postanowiliśmy sami coś w tym temacie zaradzić i stworzyliśmy mały blog pokazujący wszelkie informacje o ciekawych promocjach, które dostępne są między innymi na SPHINX, Chłopskie Jadło, Fabryka Pizzy, Wook oraz serwisach umożliwiających zamawianie jedzenia z dowozem do domu między innymi smacznieiszybko.pl

Blog zawiera krótkie zwięzłe informacje co można zamówić, gdzie i w jakiej cenie. Jeśli mamy jakieś inne informacje o danej promocji również staramy się je zamieścić.

Klient może zamówić danie w promocji na stronie promocjo dawcy lub na serwisie do zamawiania jedzenia z dowozem, wybór oczywiście jest Wasz drodzy czytelnicy.

Informacje o promocjach zdobywamy sami, czasem nasi czytelnicy dają nam cynk, gdzie jest jakaś fajna promocja, o której warto napisać na naszym blogu.

Serwis wystartował niedawno więc nie ma na nim dużej ilości artkułów, ale przecież nie o to chodzi, ważne, aby były na nim takie informacje o promocjach, które warto sprawdzić samemu!

Jeśli macie informacje o promocjach na jedzenie zamawiane stacjonarnie lub z dowozem do domu to chętnie rozważymy możliwość ich zamieszczenia na naszym blogu.

Link do naszego bloga jedzeniewpromocji.pl