Jedzenie w promocji – blog o promocjach na dania z różnych serwisów kulinarnych.

jedzenie w promocji

Nasz czytelnik zapytał nas „czy istnieje jakiś fajny blog, strona, gdzie można przeczytać jakie promocje na jedzonko z dowozem są aktualnie dostępne?”

Zrobiliśmy małe rozeznanie w temacie i doszliśmy do takiej konkluzji, że jest ich bardzo niewiele!

Postanowiliśmy sami coś w tym temacie zaradzić i stworzyliśmy mały blog pokazujący wszelkie informacje o ciekawych promocjach, które dostępne są między innymi na SPHINX, Chłopskie Jadło, Fabryka Pizzy, Wook oraz serwisach umożliwiających zamawianie jedzenia z dowozem do domu między innymi smacznieiszybko.pl

Blog zawiera krótkie zwięzłe informacje co można zamówić, gdzie i w jakiej cenie. Jeśli mamy jakieś inne informacje o danej promocji również staramy się je zamieścić.

Klient może zamówić danie w promocji na stronie promocjo dawcy lub na serwisie do zamawiania jedzenia z dowozem, wybór oczywiście jest Wasz drodzy czytelnicy.

Informacje o promocjach zdobywamy sami, czasem nasi czytelnicy dają nam cynk, gdzie jest jakaś fajna promocja, o której warto napisać na naszym blogu.

Serwis wystartował niedawno więc nie ma na nim dużej ilości artkułów, ale przecież nie o to chodzi, ważne, aby były na nim takie informacje o promocjach, które warto sprawdzić samemu!

Jeśli macie informacje o promocjach na jedzenie zamawiane stacjonarnie lub z dowozem do domu to chętnie rozważymy możliwość ich zamieszczenia na naszym blogu.

Link do naszego bloga jedzniewpromocji możecie zaproponować tematy, które warto było by poruszyć na naszym blogu. Jeśli masz informacje o świeżych promocjach na dobre jedzonko najlepiej z dostawą do domu to piszcie śmiało! Zachęcam Cię do także do merytorycznej dyskusji na poruszane tu tematy, kulinaria, a w tym jedzenie w promocji, to temat rzeka czyż nie? Warto pisać i dyskutować choćby po to, aby informować o ciekawych miejscach, promocjach, daniach i zachęcać do kosztowania! 🙂