Serwis kulinarny smacznieiszybko.pl logo

Serwis smacznieiszybko.pl to doskonałe rozwiązanie wspomagające proces zakupu jedzenia na dowóz. Dlaczego jest tak bardzo wygodny i jakie posiłki możemy za jego pomocą zamówić? Zapraszamy do lektury.    

Serwis kulinarny smacznieiszybko.pl

Proces zamówienia jedzenia

Na początek należy powiedzieć o tym co jako pierwsze rzuca się w oczy – przejrzysta szata graficzna i wysoka intuicyjność. Internauta po wejściu na stronę widzi puste pole które powinien wypełnić adresem dostawy. Następnie po skorzystaniu z przycisku „ZNAJDŹ RESTAURACJE” otrzyma listę pobliskich punktów restauracyjnych z których może skorzystać. Po wybraniu określonej restauracji jesteśmy przenoszeni do przejrzystego menu. Wystarczy uzupełnić koszyk wybranymi potrawami i potwierdzić zamówienie. Płatność może się odbyć za pomocą wygodnych szybkich przelewów online lub za pomocą gotówki przy odbiorze.

Uznane na rynku marki restauracyjne

Portal smacznieiszyko.pl należy do grupy SPHINX i to właśnie restauracje tej firmy znajdziemy na liście. Zatem możemy skorzystać z restauracji SPHINX, WOOK oraz Chłopskie Jadło. Te trzy propozycje sprawiają że wybór potraw jest naprawdę imponujący. Spotkamy tutaj kuchnię polską, włoską i azjatycką dopełnieniem całości są międzynarodowe burgery. Nie zabrakło także propozycji ciut bardziej egzotycznych, gdyż dla entuzjastów mniej konwencjonalnych smaków zaproponowano kuchnię libańską.

Różnorodne menu

Spróbujmy odpowiedzieć na pytanie jakich dań możemy się spodziewać w menu. Oczywiście streszczenie całego menu mija się z celem. Natomiast postaramy się polecić Państwu określone pozycje. Wybierając restaurację SPHINX nie można pominąć Shormy, która tutaj jest dostępna w różnych konfiguracjach. Spotkamy także spaghetti z krewetkami, Libańskie chlebki lub Hummus.

Wybierając restauracje Wook możemy posmakować trochę dalekiego wschodu. Mamy tutaj różnorodne makarony oraz duży wybór drobiu. Nie zabrakło także wieprzowiny i wołowiny w azjatyckim wydaniu.

Jeśli skusimy się na Polskie Jadło, możemy być pewni sprawdzonej polskiej kuchni z pierogami i schabowym na czele.

W jakich miastach działa smacznieiszybko.pl

Warto dodać że restauracje są dostępne w niemal każdym większym polskim mieście. Punkty restauracyjne z których możemy skorzystać znajdują się w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu Bydgoszczy, Białymstoku, Częstochowie, Rzeszowie, Szczecinie, Olsztynie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Koninie. Poza wyżej wymienionymi miastami z usług jedzenia na dowóz mogą także korzystać mieszkańcy okolicznych miejscowości.

Podsumowanie

Podsumowując, Serwis kulinarny smacznieiszybko.pl jest odpowiedzią na potrzeby klientów którzy potrzebują jedzenia wysokiej, dostarczanego w możliwe jak najkrótszym czasie. Jakie zalety możemy wyróżnić? Przede wszystkim różnorodne menu. Intuicyjny proces zakupu odbywający się w całości online. Brak konieczności zapłaty przy dokonywaniu zamówienia, gdyż można wygodnie zapłacić gotówką przy odbiorze. Naszym zdaniem smacznieiszybko.pl to oszczędność czasu i wygoda na jaką każdy z nas zasługuje.

Aktualizacja 2020

Serwis kulinarny smacznieiszybko.pl działa z coraz większym rozmachem, w bazie są nowe lokalizacje, restauracje i marki takie jak The Burgers. Serwis wprowadza są nowe dania, smaki i zachęca na różne sposoby do składania zamówień online.  Promocje są wprowadzane dość regularnie, często także bez większych okazji.

Jeśli zamawiacie w serwisie smacznieiszybko.pl nadal możecie liczyć na darmową dostawę do domu lub pracy!