O Nas

warto zjeść

Zapraszamy do zapoznania się z treściami zawartymi na blogu https://wartozjesc.pl, serwis ten przedstawia charakterystyki popularnych w naszym kraju serwisów kulinarnych, przede wszystkim takich, które oferują możliwość zamawiania posiłków z dowozem do domu lub pracy.

Równie chętnie napiszemy o innych aspektach związanych z przygotowaniem jedzenia i jego podania. Opiszemy ciekawe firmy oferujące przygotowanie posiłków, zajmujące się serwisem, przygotowaniem imprez i eventów.

Jednym słowem napiszemy o firmach, imprezach i miejscach gdzie można coś dobrego zjeść i dobrze się przy jedzeniu zabawić.  

Zachęcamy wszystkich odwiedzających nasz serwis do komentowania treści na nim zawartych, prosimy jednak o komentarze bez niecenzuralnych zwrotów, nastawione na subiektywną lub obiektywną ocenę. O dopuszczeniu każdego komentarza będzie decydować grono moderatorów.

Serwis chętnie rozważy zamieszczenie Waszych treści opisujących inne serwisy o profilu kulinarnym, muszą to być treści oryginalne i merytoryczne wartościowe dla czytenika. W tym wypadku o dopuszczeniu danego materiału także będą decydować moderatorzy.

W sprawie propozycji zamieszczenia treści prosimy o kontakt pod tym adresem mail moderator@wartozjesc.pl

O zasadach dotyczących polityki prywatności przeczytacie pod tym linkiem POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA I COOKIES