Fabryka Pizzy

Fabryka Pizzy to siec restauracji specjalizujących się w kuchni włoskiej, powstały w 2000 roku.

Sieć oferuje możliwość otwarcia własnego lokalu na zasadach franczyzy i czyni to z powodzeniem od lat. Świadczy o tym liczba powstałych lokali pod szyldem Fabryka Pizzy.

Fabryka Pizzy serwis

Lokale tej sieci charakteryzuje styl nawiązujący do włoskich klimatów, atmosfera panująca w lokalach jest swobodna co sprzyja biesiadowaniu w gronie przyjaciół lub rodziny. Fabryka Pizzy stawia jednocześnie na pełny profesjonalizm w obsłudze gości oraz przestrzeganie najwyższych norm i wymagań podczas przygotowania posiłków.

Serwis kulinarny Fabryka Pizzy

Fabryka pizzy działa od lat także w sieci. Strona serwisu Fabrykapizzy.pl prezentuje wysoki standard, zbliżony kolorystycznie do serwisów kulinarnych sieci SPHINX. Serwis oferuje możliwość zamawiania posiłków online, bezpośrednio na stronie Fabrykapizzy.pl jak i na stronach umożliwiających wyszukanie każdej restauracji w okolicy, która daje możliwość zamawiania posiłku z dowozem. Możemy w tym miejscu polecić smacznieiszybko.pl.

Fabryka Pizzy – Proces zamawiania posiłków

Serwis kulinarny Fabrykapizzy.pl, w zakładce lokale oferuje możliwość wyszukania restauracji naszej sieci, odnajdziecie tu formularz umożliwiający wyszukanie najbliższego lokalu sieci, także tych lokali, które nie oferują możliwości zamawiania z dowozem, (w tym celu warto skorzystać z oferty serwisu smacznieiszybko.pl ) informacja o takiej możliwości, bodź braku takiej możliwości znajduje się w opisie każdego punktu. W okienku znajduje się mapa, która ukazuje lokale Fabryka Pizzy. W oknie po lewej znajduje się lista lokali wraz z adresami. Jeśli dany lokal oferuje możliwość zamawiania posiłków z dowozem sam proces przebiega dość standardowo, wybieramy dania, dodatki i napoje, dodając wszystko do „Koszyka”, jeśli mamy kupony zniżkowe możemy je wprowadzić, następnie klikamy zamów i uzupełniamy formularz o swoje dane, mamy tu możliwość założenia konta, które ułatwi ponowne zamawianie posiłków. Na koniec wybieramy tylko formę płatności i finalizujemy zamówienie. Warto pamiętać o kwocie minimalnej zamówienia jaka pozwala na zamawianie z dowozem.

Fabryka Pizzy – historia i teraźniejszość

Na stronie znajdziemy informacje o historii sieci Fabryka Pizzy, dowiemy się na przykład, gdzie powstały pierwsze lokale. Dowiemy się także, gdzie powstały pierwsze lokale franczyzowe i jakie cele przyświecają sieci Fabryka Pizzy.

Fabryka Pizzy – Franczyza

Dla zainteresowanych otwarciem własnego lokalu pod szyldem Fabryka Pizzy na stronie przygotowano niezbędne informacje dotyczące franczyzy. Zainteresowany znajdzie w tej zakładce również warunki finansowe jakie musi spełnić oraz kontakt do odpowiedniej komórki firmy zajmującej się franczyzą.

Fabryka Pizzy – Praca

Sieć Fabryka Pizzy to także pracownicy, rozwój restauracji powoduje potrzebę zatrudnienia nowych pracowników zatem na stronie możecie odszukać zakładkę przedstawiającą oferty pracy na konkretne stanowiska we wszystkich restauracjach naszej sieci.

Fabryka Pizzy – zdrowie konsumentów

Fabryka Pizzy dba o zdrowie konsumentów, dlatego zawsze stawia na świeże produkty. Na stronie natomiast można odszukać spis alergenów dzięki temu Konsument może przeczytać jakie składniki są używane i unikać tych które mogą mu zaszkodzić, na które jest uczulony.  Spis alergenów zawiera składniki wszystkich pozycji z Menu od przystawek po dania główne.